Welkom bij Sassport Boezinge

K. Sassport Boezinge


Laatste aanpassing : 20/02/2018


Wedstrijden Sassport

Vorige...

18/02/2018 - 15:00 - A-kern - SK Oostnieuwkerke : 5-4

16/02/2018 - 20:00 - Beloften A - SK Geluwe A : 0-4

18/02/2018 - 09:15 - Gewestelijke reserven B - SK Staden B : 1-3

18/02/2018 - 09:15 - TSC Proven A - Gewestelijke U21 :

17/02/2018 - 15:30 - Gewestelijke U15 A - SK Vlamertinge A :

17/02/2018 - 13:30 - VV Alveringem - Gewestelijke U12 :

17/02/2018 - 09:15 - Gewestelijke 17 - SK Geluwe B :

Actueel...

25/02/2018 - 15:00 - RC Waregem - A-kern :

24/02/2018 - 15:00 - Deerlijk Sport A - Beloften A :

25/02/2018 - 09:15 - Jonkershove - Gewestelijke reserven B :

25/02/2018 - 09:15 - Gewestelijke U21 - SV Moorslede :

24/02/2018 - 13:00 - KVK Westhoek B - Gewestelijke U15 A :

24/02/2018 - 09:15 - Gewestelijke 17 - JV Lo-Reninge :

Volgende...

04/03/2018 - 15:00 - A-kern - SK Zwevezele :

02/03/2018 - 20:00 - Beloften A - Wevelgem City A :

04/03/2018 - 09:15 - Gewestelijke reserven B - Handzame B :

04/03/2018 - 11:00 - K.R.C. Waregem - Gewestelijke U21 :

03/03/2018 - 15:30 - Gewestelijke U15 A - SV De Ruiter Roeselaere :

03/03/2018 - 13:15 - Gewestelijke U12 - SK Reningelst :

03/03/2018 - 15:00 - Kruiseke - Gewestelijke 17 :

Kalender 1ste provinciale

datumuurwedstrijduitslag
22/04/201815:00RC Lauwe - SK Eernegem -
22/04/201815:00Sassport Boezinge - FC Poperinge A -
22/04/201815:00VV Oostduinkerke A - FC Varsenare A -
22/04/201815:00SV Rumbeke - WS Lauwe -
22/04/201815:00SKV Zwevezele A - SC Wielsbeke -
22/04/201815:00RC Waregem - Club Blankenberge -
22/04/201815:00SV Oostkamp - VV Westkapelle -
22/04/201815:00SK Oostnieuwkerke - SVD Kortemark -

Volledige kalender

Rangschikking 1ste provinciale

 teamgespeeldpunten
1SKV Zwevezele2152
2SK Oostnieuwkerke2150
3SV Oostkamp2144
4SVD Kortemark2139
5SC Wielsbeke2136
6WS Lauwe2135
7Club Blankenberge2133
8VV Oostduinkerke2128
9FC Poperinge A2127
10RC Lauwe2126
11VV Westkapelle2125
12RC Waregem2122
13Sassport Boezinge2121
14FC Varsenare2117
15SV Rumbeke2116
16SK Eernegem212

Uitgebreid klassement


Nieuws

Kom regelmatig kijken om hier nieuws over afgelastingen, activiteiten, inschrijvingen,... te lezen

Jarig op 21/02/2018

Prettige verjaardag gewenst aan :

Lucas Rubrecht , speler bij Juniores


De derde helft

04/03/2017 Trainer Geert Broeckaert : “Een eindrondeticket wordt op het veld behaald...”

05/02/2017 Jonas Hillebrandt : “We hebben iets goed te maken tegen Oostkamp...”

05/02/2017 Quinten Canepeel, U15...

05/02/2017 Jonas Van Exem : “Een verdiend punt op basis van de eerste helft...”

Meer artikelen...

Pronostiekuitslag - speeldag 23

Uitslag : 2 2 1 3 3 1 1 2 1 3 2 1 1 1 1 (50 doelpunten) De eerste 10 van deze week : WeekWinnaar na lottrekking : Georges De Grande (116) : 10 op 15 - 50 doelpunten
2. Kjell Vanoplynus (111) : 10 op 15 - 50 doelpunten 3. Joost Suffis (139) : 10 op 15 - 50 doelpunten 4. De Zwaan 2 (140) : 10 op 15 - 50 doelpunten 5. Rijckaert Goudeseune (134) : 10 op 15 - 51 doelpunten 6. Frans Caeyzeele (136) : 10 op 15 - 49 doelpunten 7. Frank Decupere (126) : 10 op 15 - 52 doelpunten 8. Willy Willems (152) : 10 op 15 - 48 doelpunten 9. Luc Vanmassenhove (92) : 10 op 15 - 53 doelpunten 10. Guido Van Engelandt (154) : 10 op 15 - 46 doelpunten Klassement op speeldag 23 (top 10) : 1. Kristof Mostaert (199) : 188 punten 2. Laurent Vandamme (101) : 187 punten 3. Anneke Huyghe (102) : 187 punten 4. De Zwaan 3 (200) : 186 punten 5. Andre Segaert (113) : 185 punten 6. Dirk Blancke (36) : 184 punten 7. Joost Suffis (139) : 184 punten 8. Jens Crombez (46) : 182 punten 9. Aldo Crombez (50) : 182 punten 10. Chris Plaisier (114) : 182 punten De rest van het klassement evenals de individuele score per deelnemer vind je zoals gebruikelijk in onze rubriek 'Pronostiek'. Wanneer de resultaten overschreven zijn of niet leesbaar zijn wordt er 0 gegeven. Fouten in uitslag of klassement kunnen steeds gemeld worden.

Pronostiek...

© Sassport Boezinge 2005-2018